Funkcje kalendarza rezerwacji CALDIS

Funkcje systemu rezerwacji CALDIS

Tworzenie rezerwacji, automatyczna baza klientów, możliwość wystawiania faktur i rachunków, system do generowania e-maili oraz SMS-ów dla Twoich klientów. Jakie funkcjonalności kryje za sobą prosty kalendarz on-line od CALDIS? Sprawdź szczegóły związane z rozwiązaniami dostępnymi w naszym systemie.

Funkcje systemu rezerwacji CALDIS

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak w swojej firmie możesz usprawnić procesy, które niepotrzebnie zabierają Twój czas? A gdybyśmy powiedzieli, że istnieje rozwiązania pozwalające na sprawniejsze wykonywanie codziennych, niejednokrotnie nużących obowiązków?

Tworzenie rezerwacji, automatyczna baza klientów, czy możliwość wystawiania faktur i rachunków? To tylko część korzyści, jakie niesie za sobą kalendarz CALDIS. Prosty system rezerwacji potrafiący zachwycić każdą osobę ceniącą sobie prostotę i intuicyjność rozwiązań.

Zobacz jakie szczegóły i udogodnienia daje funkcjonalny system CALDIS. Nasze rozwiązania opracowane zostały z myślą o funkcjonalności, łatwej użyteczności i sprawnym działaniu. Wszyscy przecież lubimy innowacyjność pozwalającą na oszczędność czasu i... nerwów. Te drugie często pojawiają się, gdy przychodzi nam mierzyć się z zawiłymi programami czy systemami.

Dlatego w CALDIS stawiamy na prostotę i przejrzystość – zobacz na szczegóły związane z rozwiązaniami dostępnymi w naszym systemie i poznaj go bliżej. Poznaj funkcje mogące znacząco ułatwić wiele procesów w organizacji pracy.

Automatyzacja procesów – w czym może pomóc?

Jeżeli prowadzisz firmę lub Twoje stanowisko pracy wymaga przy codziennych obowiązkach obsługi sporej ilości dokumentów, łatwo jest się pogubić. Aby nie polec w nierównej konfrontacji z biurowymi wyzwaniami, mamy sprawdzone rozwiązani odciążające Cię w tej codzienności.

Funkcja szablonów dokumentów umożliwia sprawne działanie – porządek w dokumentach, błyskawiczne ich generowanie czy drukowanie. Wszystko w jednym miejscu, na dwa kliknięcia! Co więcej, mając w systemie wprowadzony np. szablon Twojej umowy, możesz następnie w kilka chwil, w odstępie dwóch kliknięć, przesłać ją do wybranej osoby. Szybki i sprawne działanie – czyli prostota na dokumentację od systemu rezerwacji CALDIS!

Automatyczny i pragmatyczny system mailingowy oraz SMS-owy

Jeżeli nie wyobrażasz sobie internetowego kalendarza bez systemu mailingowego oraz SMS-owego, zapoznaj się z kolejną oferowaną przez nas funkcją. Dzięki systemowi masz możliwość kontaktowania się z klientem za pomocą sekcji wiadomości i SMS-ów – np. w celu przypomnienia o rezerwacji czy umówionym spotkaniu. System automatycznie wygeneruje dla Twojego klienta wiadomość z przygotowanym przez Ciebie wcześniej komunikatem. Co więcej, wyśle go dokładnie wtedy, kiedy tego oczekujesz! To bardzo wygodny sposób, umożliwiający dodatkowo planowanie następnych SMS-ów do Twoich klientów – zarówno przypominających, tych z prośbą o opinię czy informacyjno-marketingowych. Co istotne, ważne komunikaty, możesz przekazywać równocześnie wszystkim klientom. Chcesz poinformować o zmianach godzin otwarcia lokalu, planowanym urlopie lub wysłać wiadomość przypominającą o Twoich produktach lub usługach? Od teraz będzie to wiele prostsze, a wszystko dzięki zautomatyzowanej już bazie klientów.

Równocześnie w programie skorzystać możesz z systemu mailingowego. To m.in. automatyzacja względem potwierdzania rezerwacjiczy wizyty Twojego klienta, ale także szerokie możliwości działań promocyjnych, przy wykorzystaniu naszego narzędzia. Podobnie, jak w przypadku SMS-ów, możesz wysyłać pojedyncze komunikaty lub planować całe kampanie – informacyjne lub stricte promocyjne. Wszystko w jednym miejscu, przejrzyste i łatwe w obsłudze!

Nasz prosty i wielofunkcyjny system SMS oraz system e-mail to gwarancja sukcesu. Odpowiednie wykorzystanie tych funkcjonalności naszej platformy przez Ciebie lub doświadczonego marketingowca, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zdobywaj przewagę względem Twojej konkurencji, bądź nowoczesny, innowacyjny – zaskakuj swoich klientów! Wyróżniaj się, stosując nowoczesne rozwiązania w swoim biznesie!

Uruchom system rezerwacyjny i zwiększ efektywność

Jedną z funkcji systemu jest automatyczne tworzenie bazy klientów – dzięki niej w łatwy sposób sprawdzać możesz najpotrzebniejsze informacje dotyczące Twoich klientów, znacznie szybciej tworzyć kolejne rezerwacje czy generować potrzebne umowy lub inne dokumenty. Dodatkowo, możesz realizować kolejne kampanie promocyjne, związane z wykorzystaniem wbudowanych w program systemów SMS oraz email.

Automatyzacja poszczególnych kwestii odnoszących się do współpracy z Twoim klientem jest w tym zakresie kluczowa – umożliwia bowiem znaczne przyspieszenie poszczególnych działań. Zapisane dane, system automatycznie podpowiada w potrzebnych miejscach systemu. Równocześnie, klienci – jeśli zdecydujesz się na taką opcję – mogą mieć dostęp do swojego konta w systemie poprzez profil stworzony w Portalu Klienta, dostępny równocześnie poprzez aplikację mobilną.

Postaw na sprawdzony system rezerwacji

Poszczególne funkcje systemu rezerwacji zostały opracowane z myślą o zwiększeniu efektywności Twoich działań, czyli ich przyspieszeniu – m.in. poprzez automatyzacje wielu procesów. Nasz system to okazja na odzyskanie czasu – zamiast żmudnej pracy przed ekranem, szybkie działanie naszego systemu. Ty, zaoszczędzony czas poświęcić możesz na inne aktywności. Jakie? Inne zadania w firmie? Odpoczynek? O tym zdecyduj osobiście!

Zdecyduj się na sprawdzone funkcjonalności dostępne w naszym systemie, wykorzystywane przez kolejnych klientów w wielu branżach. Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego i przekonaj się, że codzienne zadania mogą być realizowane znacznie szybciej. Bo czas to pieniądz! Prawda?

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!