Grafiki pracy online w systemie caldis

Grafik pracy online – wygodne i proste zarządzanie firmą

01

Grafiki pracy dla Twojego biznesu

W systemie rezerwacji online od CALDIS korzystać możesz z prostych i przejrzystych grafików pracy – zarówno w perspektywie jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i większej liczby pracowników. Ustalasz godziny pracy, wprowadzasz urlopy czy delegacje. W sekcji Statystyki każdorazowo weryfikować możesz czas pracy wszystkich zaangażowanych osób, także współpracowników.

Lista grafików pracy
02

Zadania dla pracowników

Kalendarz online od CALDIS umożliwia prowadzenie grafików pracy oraz kalendarzy dla każdego z pracowników. W sekcji Rezerwacje możesz dodawać więc zadania dla każdego z nich, następnie weryfikując postępy prac. W przypadku branży usługowej, będą to kolejne zadania realizowane na rzecz Twoich klientów. Przejrzystość i wygoda dla wszystkich w Twojej firmie!

Grafiki pracy online i zadania dla pracowników
03

Proste harmonogramy – łatwa obsługa systemu

Każdy z grafików dostępny jest w systemie w jednym miejscu, co umożliwia łatwe nadzorowanie oraz wprowadzanie nowych godzin pracy, urlopów czy delegacji. Dostępne funkcje przeciągania godzin, czy duplikowanie grafików na kolejne tygodnie pracy to znaczące ułatwienie i przyspieszenie codziennych działań prowadzących do odpowiedniego zaplanowania czasu pracy.

Duplikowanie grafiku pracy

Zamiast zeszytu lub Excela – proste i przyjazne w obsłudze narzędzie online, które pozwala na wygodne i proste zarządzanie firmą. Twórz grafiki pracy dla swojego zespołu, wprowadzaj urlopy oraz delegacje w łatwy i przejrzysty sposób. Niezależnie od faktu, jak dużą grupą pracowników zarządzasz, rozwiązanie dostępne w ramach systemu rezerwacji caldis.pl może być dla Ciebie bardzo przydatne. Przede wszystkim przyspiesza bowiem proces codziennych działań związanych z układaniem grafików pracy, ułatwiając przy tym zdecydowanie wprowadzanie korekt czy nanoszenie zmian.

Korzystając z narzędzia będziesz mieć dostęp do swoich grafików pracy z każdego miejsca na ziemi, gdzie jest tylko dostęp do Internetu. I choć nie jesteśmy zwolennikami pracy na urlopie, grafik pracy dostępny w ramach aplikacji poza biurem niejednokrotnie ma swoje zalety. Wcale bowiem nie trzeba być na swoim wakacyjnym wyjeździe, by potrzebować dostępu spoza biura. A wgląd w grafiki pracy poprzez aplikacje dedykowane systemom iOS oraz Android to rzecz jasna tylko jedno z udogodnień wynikających z prowadzenia ewidencji godzin Twoich pracowników w systemie online. Co jeszcze?

W artykule

  • Przejrzysty widok graficzny grafików pracy – klarowne oznaczenia godzin pracy, urlopów oraz godzin/dni spędzonych w delegacji
  • Statystyki i raporty w grafikach pracy – sprawdzaj, analizuj i rozwijaj swój biznes w pełni optymalnie
  • Brak pomyłek i niedomówień – grafik pracy online minimalizuje nieporozumienia w pracy

Godziny pracy, delegacje, urlopy – prosta organizacja

Dostępne w ramach aplikacji caldis.pl grafiki pracy to przede wszystkim rozwiązanie bardzo przejrzyste ze względu na techniczną stronę rozwiązania, jak i wizualny zakres. Wprowadzać możesz w nim dowolne godziny pracy w wybranych dniach, urlopy czy delegacje. Każdy z zakresów oznaczasz wybranymi przez siebie kolorami, co dodatkowo pozwala na przygotowanie przejrzystego i czytelnego dokumentu. A to dodatkowa zaleta, gdy do grafików pracy mają wgląd również inne zainteresowane osoby. Szybki „rzut oka” na grafik pracy online w caldis.pl i wszystko staje się jasne. Rozwiązanie jest więc bardzo czytelne ze względu na prostotę funkcjonalności, ale również aspekt wizualny. Co ważne, w razie potrzeby, gdy prowadzisz mały biznes lub działalność opartą na niestandardowych godzinach pracy, z łatwością dodasz różne okienka godzinowe w wybranych terminach. Równocześnie, jeśli Twoje godziny pracy są powtarzalne względem kolejnych tygodni, możesz duplikować poszczególne zakresy w odniesieniu do wybranych grafików/pracowników oraz długości ich trwania. Najłatwiej sprawdzić to… testując system. Przez 30 dni, masz dostęp w pełni darmowo!

Raport z pracy Twoich pracowników

Bieżąca analiza i obserwacja podejmowanych działań to rzecz jasna znaczący element skutecznego zarządzania każdym biznesem – niezależnie od faktu, czy pracuje z Tobą kilka osób czy kilkadziesiąt. Prowadzić możesz bowiem grafiki pracy zarówno dla osób zatrudnionych na pełny etat lub jego części, ale też współpracowników działających np. tylko w wybranych zakresach Twojej działalności, a co za tym idzie w różnych przedziałach czasowych w odniesieniu np. do stałego etatu. W systemie znajdziesz więc podstawową statystykę w formie raportu, gdzie sprawdzić możesz liczbę przepracowanych godzin przez każdego pracownika, dni spędzone w delegacji, czy wreszcie czas poświęcony na urlop i odpoczynek. Wszystko w jednym miejscu, dostępne w każdej chwili do Twojej analizy. Co ważne, dla każdego z grafików pracy prowadzić możesz kalendarz, zlecając poszczególne zadania do realizacji swoim pracownikom. Również takie zastosowanie ma bowiem system grafików online dostępny od caldis.pl. Jeśli potrzebujesz więc tego typu rozwiązania, skontaktuj się z nami i poznaj pełny zakres możliwości w odniesieniu do prowadzenia kalendarza dla Twojego pracownika lub pracowników.

Aplikacja online i… czas pomyłek oraz niedomówień mija

Bez wątpienia ważnym zakresem w ramach grafików online od caldis.pl jest możliwość ich udostępnienia również Twoim pracownikom i/lub współpracownikom. Pozwala to przejrzyście planować kolejne działania – również w oparciu o ewentualne przypisywanie zadań w ramach dostępnych kalendarzy – dając wgląd do systemu każdemu z nich. Grafik pracy online dostępny jest więc w każdym momencie także dla innych osób, co pozwala na klarowne komunikowanie się względem potrzeb czy koordynacji codziennej pracy. Czas pomyłek i niedomówień mija, bowiem każdy w danym momencie może upewnić się m.in. względem dostępności poszczególnych osób w pracy. To sprawia, że codzienne działania nabierają przejrzystych ram, a realizacja zadań i obowiązków może postępować zgodnie z przyjętym harmonogramem działania. Najłatwiej sprawdzić to rzecz jasna decydując się na weryfikację grafików online. Wystarczy założyć konto testowe w systemie caldis.pl, tworząc swoje pierwsze grafiki pracy, dodając godziny pracy, urlopy, delegacje, weryfikując statystyki, czy wreszcie przypisując zadania w formie kalendarzy umożliwiających następnie rozszerzoną ewidencję realizowanych zadań, a także… wysyłanie powiadomień SMS wewnątrz firmy!

Jesteś ciekawy, jak to działa? Odezwij się do nas, chętnie przybliżymy szczegóły.

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!