Faktury i rachunki w CALDIS.

Faktury i rachunki zintegrowane z systemem rezerwacji!

Faktura lub rachunek jednym kliknięciem!

Potrzebujesz przygotować fakturę dla klienta biznesowego lub prosty rachunek dla klienta indywidualnego? Korzystając z kalendarza on-line CALDIS możesz liczyć na wsparcie naszego systemu – dwoma kliknięciami wygenerujesz fakturę lub rachunek dla klienta, dodatkowo w systemie przygotowaliśmy funkcjonalność, która… polepszy Twoje relację z księgową.

System prostych faktur i rachunków – generuj w kalendarzu on-line

W zależności od Twoich potrzeb możesz przygotować dla swojego klienta fakturę lub rachunek. Pierwszym – najszybszym rozwiązaniem, będzie wygenerowanie faktury lub rachunku bezpośrednio z poziomu rezerwacji. Klikając przycisk „Więcej akcji” wybierasz następnie opcję – „Generuj rachunek” lub „Generuj fakturę” i… gotowe! Jeśli wybierzesz fakturę VAT, system automatycznie uzupełni pola zgodnie z wprowadzonymi przez Ciebie cenami dla rezerwacji i ewentualnych usług (w tym wybrane stawki VAT). Równocześnie jednym kliknięciem możesz następnie fakturę lub rachunek przesłać bezpośrednio do klienta lub w razie potrzeby wydrukować dla niego na miejscu.

Faktury i rachunki – prosty system dla Ciebie

Co warte podkreślenia, w przypadku, gdy będziesz potrzebować wystawić dowolną fakturę lub rachunek niezwiązany w danym momencie z wybraną rezerwacją, również możesz to zrobić! Nasz prosty system będzie więc dla Ciebie każdorazowo wsparciem, przy błyskawicznym wygenerowaniu faktury lub rachunku. Każde z pól jest edytowalne, co sprawia, że przygotowanie dokumentu jest szybkie i proste. Równocześnie możesz uzupełnić swój logotyp lub inny znak graficzny, który następnie znajdzie się na fakturze lub rachunku – to już rzecz jasna zabieg estetyczny, podkreślający Twój profesjonalizm.

Twoja księgowa lub księgowy będzie zadowolony!

Dlaczego naszym zdaniem poprawisz swoje relacje z księgowym lub księgową? Wiemy, że z przesyłaniem rachunków lub faktur do księgowości bywa różnie. Zagubiony egzemplarz, niezapisany rachunek, omyłkowo usunięty plik. Teraz wszystkie swoje faktury i rachunki prześlesz do księgowej lub księgowego za pomocą dwóch kliknięć. W sekcji „Faktury” wystarczy zaznaczyć jednym kliknięciem wszystkie dokumenty z wybranego okresu czasu, a następnie klikając przycisk „Wyślij” wygenerować maila do swojej księgowej lub księgowego. Szybko, łatwo i prosto!

Sprawdź grafik rezerwacji on-line

Jeśli jeszcze nie masz u nas konta, sprawdź możliwości CALDIS! Masz aż 30-dni na DARMOWE testy.

ZAŁÓŻ KONTO

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!