^ Portal klienta – system rezerwacji, kalendarz online - caldis.pl
Loading...

Portal klienta

Kalendarz rezerwacji online od CALDIS umożliwia rezerwacje terminów i usług w lokalnych salonach fryzjerskich, salonach beauty, wypożyczalniach, poradniach psychoterapeutycznych, hotelach, pensjonatach i domkach czy gabinetach fizjoterapii. Wybierz interesującą Cię branżę i zarezerwuj termin!

Wyszukaj firmę

01
Proste i szybkie rezerwacje on-line - CALDIS

Wygodne rezerwacje on-line

Portal klienta stworzony przez CALDIS umożliwia rezerwację terminów w wybranych punktach, bez konieczności wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub osobistego.

Wybierasz branżę, następnie za pomocą wyszukiwarki sprawdzasz dostępne terminy i… rezerwujesz! Prosto, szybko i wygodnie. Cały proces rezerwacji online przygotowany został w oparciu o sugestie zarówno klientów, jak i dostawców usług korzystających z systemu.

Sprawdź już teraz i zrealizuj swoją pierwszą rezerwację za pomocą kalendarza online od CALDIS!

02
Poznaj kalendarz od CALDIS osobiście

Prosty system rezerwacji

W caldis.pl stawiamy na prostotę i przejrzystość, czego efektem jest intuicyjne menu – dostępne zarówno z poziomu komputera, tabletu, jak i telefonów. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy również aplikacje dostępne na urządzenia z systemami iOS oraz Android.

Rezerwacji dokonywać możesz w trybie „gościa” lub zakładając konto, by w przyszłości sprawdzić swoje wszystkie rezerwacje dokonane za pośrednictwem naszego systemu rezerwacji. Pobierz aplikację i przekonaj się, jak wygodne będą kolejne wizyty u Twojego fryzjera lub fizjoterapeuty!