Planer tygodniowy

Planer tygodniowy – prosta i wygodna praca

Twoja codzienna praca to przede wszystkim tygodniowe cykle? Jeśli tak, planer tygodniowy może być świetnym rozwiązaniem na uporządkowanie wszystkich biznesowych spraw, choć nie tylko. Warto bowiem pamiętać, że narzędzie dostarczane przez CALDIS to coś więcej niż tylko zwykły planer – system wspomoże Cię również w rozliczeniach, ułatwi proces związany z dokumentacjami, wreszcie wszystko dostępne będzie również poprzez dedykowaną aplikację mobilną!

Planer tygodniowy umożliwia więc Twoją pracę w systemie widoku tygodniowego – świetnie sprawdzającego się w przypadku komputerów, laptopów czy tabletów, ale dostosowanego także do wygodnej obsługi z poziomu Twojego smartfona lub iPhona, zarówno w przeglądarce www, jak i aplikacji mobilnej dostępnej do pobrania z poziomu Google Play czy AppStore. Skupiasz się więc na danym tygodniu i w jego obrębie realizujesz swoje kolejne zadania prezentowane w systemie w formie dodawanych rezerwacji. Jakie funkcje będą więc dla Ciebie przydatne?

W artykule

  • Prosty widok, szybka możliwość edycji – jak planer tygodniowy może uporządkować Twoją codzienność
  • Współpraca z klientem i… sobą! Korzystaj z automatycznego systemu SMS, wysyłaj powiadomienia, przypomnienia i inne komunikaty
  • Karta Twojego klienta i masz wszystko w jednym miejscu, czyli m.in. notatki, zdjęcia, historia wizyt

Planer tygodniowy – przejrzysty podział spraw zawodowych i prywatnych

Korzystanie z systemu w perspektywie tygodniowej umożliwia przede wszystkim wprowadzanie kolejnych rezerwacji terminów czy wizyt – zarówno z perspektywy Twojego klienta, ale też… Twojej. Warto bowiem podkreślić, że system stanowić może Twój planer zawodowy w połączeniu z obowiązkami prywatnymi. Stosując kategorie i przypisując wybrane kolory w zależności od Usług, zyskujesz pełną przejrzystość. Szybki „rzut oka” na kalendarz w telefonie w dowolnym momencie dnia i wiesz od razu, czy jesteś w stanie w danym okienku zmieścić jeszcze jedną wizytę/rezerwacje, czy inne z nich będą tego dnia na tyle absorbujące i wymagające, że zaproponujesz inny termin. To duża wygoda, ułatwienie i przyspieszenie codziennych działań, w szczególności, gdy planer wykorzystywać będziesz indywidualnie. Choć rzecz jasna większa liczba użytkowników jest możliwa.

Automatyczne SMS-y w Twoim planerze tygodniowym

Systemy wysyłki automatycznych SMS-ów zyskują stale na popularności. Wszak w dobie wszechobecnych maili, wiadomości w messengerze czy w innych komunikatorach, interesujące nas informacje szybko mogą nam umknąć. Na SMS-y wciąż spoglądamy z dużym zainteresowaniem i zawsze je weryfikujemy. Planer tygodniowy umożliwia wysyłkę automatycznych wiadomości do Twoich klientów z powiadomieniem czy przypomnieniem o rezerwacji/wizycie, ale też np. podziękowaniem i prośbą o opinię po jej zakończeniu. Wreszcie zrealizować możesz także wysyłkę wiadomości do wszystkich swoich kontaktów… jednym kliknięciem! Prosto, szybko i wygodnie. Co więcej, jeśli częściowo potraktujesz planer osobiście, o ważnych wydarzeniach – płatnościach za rachunki, urodzinach ważnych dla Ciebie osób możesz przypomnieć SMS-em… sobie!

Karta klienta – planer tygodniowy, czyli czytelny obraz Twoich klientów

Współpraca z wieloma klientami, szczególnie powracającymi do Ciebie – to świetna wiadomość z perspektywy biznesowej, a dokładnie ekonomicznej. Równocześnie jednak w przypadku ich coraz większej liczby, wyzwanie względem odpowiedniego segregowania informacji związanych z nimi. Czy warto wiedzieć, że dany klient lubi usługę X, choć przychodzi do nas rzadko? Czy warto wiedzieć, że dany klient był dla nas nieuprzejmy podczas wizyty kilka miesięcy wcześniej? Czy warto pamiętać, że obiecaliśmy coś naszemu klientowi podczas poprzedniej wizyty w okresie, gdy mieliśmy „mnóstwo na głowie”? Oczywiście, że zawsze WARTO! Dlatego w planerze tygodniowym od CALDIS znaleźć możesz kartę klienta, czyli profile każdego klienta, który choć raz miał założoną rezerwację. To tam znajdziesz m.in. historię wizyt, notatki, jego dane czy zdjęcia dotyczące np. postępów Waszej współpracy.

Darmowy planer tygodniowy

Jeśli powyższe opcje są dla Ciebie interesujące, dostrzegasz w nich potencjał i chcesz je wypróbować na swoim przykładzie, nie zwlekaj! Załóż darmowe konto testowe dostępne przez 30 dni i zweryfikuj wszystkie dostępne opcje. A jeśli będziesz zastanawiać się, jak wdrożyć m.in. powyżej pokrótce opisane rozwiązania, skorzystaj ze wsparcia naszego działu pomocy – telefonicznie, mailowo lub w social mediach. Nasz planer tygodniowy, Twoje codzienna wygoda!

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!