Kampanie e-mail w systemie rezerwacji.

System mailowy

Kalendarz rezerwacyjny od CALDIS daje możliwość korzystania z wewnętrznego systemu mailingowego. Baza Twoich klientów powiększa się? Chcesz powiadomić ich o swojej promocji? A może masz w planach utworzenie newslettera?

System mailingowy

Tworzenie rezerwacji, przypomnienia o wizytach SMS – to dwie najczęściej kojarzące się opcje związane z internetowym kalendarzem, dostępne rzecz jasna również od CALDIS. W naszym systemie skorzystać możesz jednak równocześnie z prostego systemu mailingowego – w łatwy sposób generując wiadomości e-mail do bazy Twoich klientów lub dowolnie wybranych i wpisanych przez Ciebie adresów mailowych. Wszystko wygodnie w jednym miejscu, bez konieczności przygotowywania dodatkowej bazy z adresami e-mail. Ta powstaje automatycznie wraz z kolejnymi rezerwacjami.

Jeden system, wiele możliwości

Rodzaj wysyłanych treści przez system zależy rzecz jasna od Ciebie. Pamiętać jednak należy, by posiadać zgody swoich odbiorców na dostarczanie im treści np. o charakterze promocyjnym czy handlowym. Zakładamy jednak, że dobrze o tym wiesz. Możesz więc system wykorzystać zarówno do poinformowania klientów o trwających czy planowanych promocjach, ale także zachęcić ich np. do czytania Twojego bloga. System przydatny może być także w przypadku przybliżenia nowej usługi, czy przesłania informacji dotyczącej zmiany godzin otwarcia. O tym, jaki będzie to komunikat, zdecydujesz wedle potrzeby!

Planuj z wyprzedzeniem

Panel „Wiadomości” w systemie rezerwacyjnym CALDIS to bardzo proste i przejrzyste w użyciu narzędzie. W jednym miejscu wprowadzasz tytuł swojego maila, jego treść i decydujesz, kiedy e-maile mają zostać wysłane do Twoich klientów. Możesz wysłać je tego samego dnia, możesz jednak zaplanować inną datę – np. za 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub wybierając dokładny dzień. Korzystając z planowania „wysyłki” mailingowej, możesz więc przygotować się m.in. do swojej promocji wcześniej. Zaplanowane w systemie informacje przesłane zostaną do Twoich klientów dokładnie wtedy, kiedy potrzebujesz!

Załóż konto – sprawdź TERAZ

Sprawdź grafik rezerwacyjny od CALDIS już TERAZ i załóż konto! Masz aż 30-dni na DARMOWE testy wszystkich funkcjonalności systemu w tym rzecz jasna rozwiązań dostępnych w ramach funkcji wysyłania wiadomości e-mail!

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!