Automatyczna baza klientów CALDIS

Automatyczna baza klientów

W systemie rezerwacyjnym od CALDIS skorzystać możesz z funkcjonalności związanej z tworzeniem bazy Twoich klientów – zarówno poprzez rezerwacje, jak i „ręczne” dodawanie swoich klientów do bazy.

Baza klientów – poprzez rezerwacja lub „ręcznie”

Automatyczna baza klientów powstaje poprzez tworzenie rezerwacji – wówczas wprowadzając dane osoby lub firmy, automatycznie zapisane zostają w bazie klientów. Te wykorzystane mogą zostać następnie do wygenerowania rachunku lub faktury, przy okazji kolejnej rezerwacji dane uzupełnione zostaną automatycznie. W bazie klientów znajdziemy więc imię i nazwisko lub nazwę firmy, dane teleadresowe, adres e-mail oraz numer NIP w przypadku przedsiębiorstw. Rzecz jasna nie wszystkie te dane muszą zostać uzupełnione już na etapie rezerwacji – dowolnie możemy je edytować w sekcji „Klienci” w menu głównym lub uzupełniać wedle potrzeby. W tym miejscu możemy równocześnie dodawać do bazy naszych klientów „ręcznie” – to częsty przypadek, gdy nasz kontrahent nie pojawia się w naszych rezerwacjach, ale potrzebujemy wystawić np. rachunek lub fakturę za inną usługę.

Baza klientów – wykorzystaj w promocjach!

Tworzona baza klientów sprawia, że codzienne rezerwacje – w przypadku powracających do Ciebie osób, są szybsze i łatwiejsze. Nie wypełniamy już bowiem od nowa naszej rezerwacji, a wpisując np. imię system „podpowie” nam, jakie osoby o wybranym przez nas imieniu znajdują się w naszej bazie. Baza klientów szczególnie przydatna jest również w momencie, gdy – posiadając zgody od klientów – możemy ich poinformować o naszej promocji, ale także np. innych ważnych aspektach działalności. Zmiana godzin otwarcia, wytyczne sanitarne lub inne będące istotnymi informacji dla klientów, którzy mogą skorzystać z Twoich usług w najbliższej przyszłości.

Sprawdź kalendarz od CALDIS!

Wszystkie funkcjonalności dostępne w kalendarzu internetowym caldis.pl sprawdzić możesz w ramach DARMOWEGO okresu próbnego! Załóż konto i sprawdź już teraz przez 30 dni! A jeśli masz inne pytania związane z funkcjonalnościami serwisu napisz do nas – biuro@caldis.pl!

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!