Baza wiedzy

01

Funkcje systemu

Tworzenie rezerwacji, automatyczna baza klientów, możliwość wystawiania faktur i rachunków, system do generowania e-maili oraz SMS-ów dla Twoich klientów. Jakie funkcjonalności kryje za sobą prosty kalendarz on-line od CALDIS? Sprawdź szczegóły związane z rozwiązaniami dostępnymi w naszym systemie.

Zobacz więcej
Funkcje kalendarz rezerwacji z aplikacji CALDIS
02

Blog i aktualności

CALDIS to przejrzysty i prosty system rezerwacyjny wspierający codzienne działania małych biznesów. Jak wykorzystać jego funkcjonalności w Twoim przedsiębiorstwie? Inspiruj się przykładami i bądź na bieżąco z rozwiązaniami dostarczanymi w ramach naszego kalendarza on-line.

Zobacz więcej
Blog i aktualności systemu rezerwacji CALDIS.
03

Porady i inspiracje

Czy warto reklamować swoje usługi w social mediach? Jak reklamować się w lokalnej społeczności prowadząc mały biznes? Czy warto tworzyć materiały video, by zainteresować swoich klientów? Na te pytania i wiele innych odpowiadamy w ramach naszych marketingowych porad. Czytaj i daj się zainspirować!

Zobacz więcej
Porady marketingowe i wsparcie - system rezerwacji

W CALDIS znajdziesz kompleksowe rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa – zarówno z perspektywy obsługi rezerwacji, jak i innych potrzebnych funkcji w codziennym, biznesowym otoczeniu. Najważniejsze zadanie stworzonego systemu to udogodnienie i ułatwienie codziennej pracy. Jaki korzyści niesie więc ze sobą kalendarz online dostępny w ramach CALDIS?

Oferowany przez nas planer wspiera właścicieli oraz pracowników w wielu branżach, odpowiadając na codzienne potrzeby każdego przedsiębiorstwa, w szczególności działających w ramach szeroko pojętych usług – zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i firm mających w swoich szeregach wielu pracowników. Dopasowując poszczególne zakresy w Twojej działalności, możesz w ten sposób zdobyć przewagę nad swoją konkurencją – m.in. w kwestii obsługi klienta, będącego jednym z kluczowych aspektów w rozwoju każdej firmy. Dlatego nasza baza wiedzy przybliża każdy z wybranych zakresów funkcjonowania programu. Prezentujemy przykłady, omawiamy możliwości i wskazujemy potencjalne szanse dla Ciebie.

Planer naszej marki to nie tylko sam kalendarz, to równocześnie Twoje narzędzie do organizacji codzienności, czyli efektywnego zarządzania czasem. Wszechstronny planer online pozwala na zwiększenie produktywności m.in. poprzez wykorzystanie grafików pracy czy błyskawiczne generowanie dokumentów online. Jak w praktyce może posłużyć Tobie? Sprawdź inne dostępne rozwiązania – m.in. statystyki, moduł wiadomości SMS oraz e-mail czy rezerwacje online dla Twojego klienta – przybliżone dokładnie w naszej bazie wiedzy. CALDIS to sprawdzony planer i okazja na optymalizację Twojej biznesowej codzienności. Jeśli może być łatwiej i szybciej, dlaczego nie spróbować?

Najlepszym rozwiązaniem jest rzecz jasna założenie konta testowego – dostępnego przez 30 dni w pełni darmowo i bez żadnych zobowiązań w kontekście przyszłości. W ten sposób masz pewność, że nie jesteś do niczego zobligowany, a testy są rzeczywiście okresem weryfikacji interesujących Cię rozwiązań. Co najistotniejsze jednak, możesz poznać poszczególne rozwiązania z perspektywy użytkowej. Wspomoże Cię w tym baza wiedzy, gdzie znajdziesz również instrukcje dotyczące newralgicznych miejsc w całym systemie. Równocześnie jednak każdorazowo skorzystać możesz ze wsparcia naszego działu pomocy – zarówno w formie rozmowy telefonicznej, online, jak i mailowej.

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!