System rezerwacji online dla domkow

System rezerwacji dla domków – domki letniskowe, wakacyjne, wypoczynkowe. Zadbaj o swój biznes i finanse

Wynajmujesz swój domek lub domki? Poznaj nowoczesny i przejrzysty system rezerwacji online wspierający właściciela. Prosty widok tworzenia i przeglądania rezerwacji, dostęp do aplikacji, możliwość drukowania listy rezerwacji czy dostęp do rezerwacji bezpośrednio dla klienta. A co warte podkreślenia, bez żadnych dodatkowych prowizji!

Program do rezerwacji dedykowany dla domków letniskowych czy wakacyjnych przeznaczony jest dla właścicieli i osób zarządzających tego typu nieruchomościami. Ułatwia codzienne działania, wprowadza przejrzystość, oszczędza czas i… niejednokrotnie nerwy. – Gdy kilka osób odbiera telefon, a rezerwacje zapisywane są w zeszycie, robi się miszmasz. W pewnym momencie człowiek ma dość – podkreśla pani Marzena, właścicielka kilku nadmorskich domków. Z pomocą przychodzi rzecz jasna system rezerwacji od CALDIS.

W artykule:

  • system rezerwacji dedykowany ze względu na wynajem domków – prosty widok rezerwacji, multirezerwacje, wielu klientów w rezerwacji
  • cenniki sezonowe – automatyzacja przeliczenia ceny ze względu na ich zmienność w określonych terminach czy dniach!
  • ułatwienia dla obsługi – drukuj listy, przyznawaj dostępy w aplikacji
  • Twój klient rezerwuje domek – Ty nie płacisz żadnej prowizji!

Prosta obsługa rezerwacji w Twoich domkach – wygodnie, przejrzyście

Niewątpliwą zaletą korzystania z systemu rezerwacji online dla branży wynajmu domków jest przejrzystość i prostota systemu. W widoku miesięcznym widzisz okres wynajmu poszczególnych domków, w głównym menu dodatkowo zobaczyć możesz w tabelach najbliższe, nadchodzące rezerwacje oraz te, które niebawem będą kończyć się. System rezerwacji online dostępny jest zarówno z perspektywy komputerów, laptopów czy tabletów, pobrać równocześnie możesz aplikacje – na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Ułatwieniem i przyspieszeniem pracy jest możliwość dodawania tzw. multirezerwacji, gdy jeden klient rezerwuje więcej niż jeden domek równocześnie. Dodatkowo, w każdej rezerwacji utworzyć możesz listę wszystkich osób, które spędzać będą czas w okresie wynajmu domku.

Cenniki sezonowe – system rezerwacji liczy za Ciebie każdą kombinację!

Wynajem miejsc noclegowych w domkach wakacyjnych czy letniskowych często wiąże się z podziałem na sezony lub zmieniające się ceny ze względu na dni tygodnia. Program do rezerwacji wynajmu domków od CALDIS umożliwia więc pełną konfigurację różnych reguł cenowych! Mogą to być ceny ze względu na dany okres czasu, przy równoczesnej zmienności ich np. w weekendy. Z pomocą przychodzi rzecz jasna szczegółowa instrukcja cenniki u usługi w rezerwacjach. Opisane w niej zostały wszystkie dostępne możliwości ze względu na konfigurację cen w systemie rezerwacji online. Nie musisz się więc martwić i w trakcie przyjmowania rezerwacji np. telefonicznie zastanawiać się, jaka cena powinna zostać podana klientowi. A jeśli do tej pory obawiałeś/aś się tej opcji, teraz możesz ją wdrożyć w każdej chwili!

Program rezerwacji domków – wygoda dla Ciebie i pracowników

Jeśli codzienna praca przy Twoich domkach związana jest z więcej niż jedną osobą, praca z system rezerwacji online znacząco usprawnia cały proces. Przede wszystkim, każda z osób może mieć wgląd do systemu poprzez założone konto użytkownika. Jako administrator możesz przyznać oczywiście dostęp do wybranych zakresów systemu – toteż osoby odpowiedzialne np. za sprzątanie domków nie muszą widzieć danych klienta czy wartości związanych z wynajmem domku. System wyświetli tylko informacje związane z czasem trwania rezerwacji. Przydatnym rozwiązaniem jest również widok rezerwacji w formie listy, który możesz… wydrukować. Wyświetlone chronologicznie rezerwacje przypisane do wybranych domków sprawiają, że wydruk takiej listy zdecydowanie ułatwia pracę osobom zajmującym się np. przywołanym sprzątaniem.

Klient rezerwuje domek, Ty nie płacisz żadnej prowizji!

System rezerwacji online od CALDIS umożliwia udostępnienie rezerwacji dla Twoich klientów. Możesz więc umieścić link na swojej stronie www lub social mediach, odsyłając go do naszego portalu klienta, gdzie wybierze on interesujący go domek oraz termin i… dokona rezerwacji. Możesz wymagać płatności od klienta, ale nie musisz. To Ty decydujesz. Co ważne jednak, w przypadku, gdy wymagana jest płatność poprzez bramkę płatności, nasz system nie pobiera dodatkowych prowizji! Jedyną jest ta wynikająca ze stawki operatora płatności – system Przelewy24 – wynosi 1,59% wartości rezerwacji. CALDIS umożliwia równocześnie implementację systemu rezerwacji na Twojej stronie internetowej. W tym zakresie więcej informacji uzyskać możesz kontaktując się z naszym działem pomocy – pomoc@caldis.pl

eśli wynajmujesz na co dzień domki – w okresie wakacji, ferii lub przez cały rok, sprawdź system rezerwacji dedykowany dla tej branży. Załóż DARMOWE KONTO i testuj dowolnie przez 30 dni! W każdej chwili po założeniu konta możesz w systemie zamówić rozmowę z naszym specjalistą, dział pomocy dostępny jest również mailowo! To jak, próbujesz?

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!