Program dla wypożyczalni samochodowych

Program dla wypożyczalni samochodowych – CALDIS i działasz szybciej!

Dobrze zorganizowana praca w codziennych działaniach wypożyczalni samochodów, to zasługa przede wszystkim odpowiedniego zespołu specjalistów. Z pomocą może przyjść także nowoczesny system rezerwacyjny, pozwalający na szybką pracę i dodatkową przejrzystość w biznesie. Poznaj 3 powody, dla których warto skorzystać z programu rezerwacyjnego dla wypożyczalni samochodowych od CALDIS.

W artykule:

  • System rezerwacyjny on-line dla wypożyczalni samochodów, to pełna przejrzystość w biznesie – automatyczna baza klientów, proste rezerwacje i podstawowe statystyki.
  • Program do rezerwacji dla wypożyczalni samochodów od CALDIS daje możliwość błyskawicznego tworzenia faktur dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.
  • System rezerwacyjny dla wypożyczalni umożliwia dodawanie własnych pól określających, np. dodatkowo wynajmowane samochody lub pozwalające weryfikować klientów.

Przejrzyście, łatwo, szybko – rezerwacje w wypożyczalni samochodów on-line

Tworzenie rezerwacji dla wypożyczalni samochodów poprzez system CALDIS, opracowane zostało w sposób przyjazny i prosty dla użytkownika. Najpierw tworzymy terminarz dla każdego z pojazdów, następnie określamy ceny i… gotowe! Możemy dokonywać pierwszych rezerwacji dla danych pojazdów i klientów. Co ważne, system pracuje intuicyjnie! Z łatwością na ekranie dostrzegamy dostępność danego terminu, bezproblemowo możemy wydrukować dokument rezerwacji i dołączyć go do umowy. W statystykach widzimy podstawowe informacje - system przelicza dla nas wszystkie opłaty. I w tym wypadku nie musimy przenosić się do innego programu, by wygenerować klientom fakturę lub rachunek.

Faktury i rachunki – program online dla wypożyczalni samochodowych

System rezerwacji online od CALDIS został stworzony z myślą przyspieszenia i ułatwienia procesu rezerwacji, wraz z jej rozliczeniem. Każdy z właścicieli lub pracowników wypożyczalni może więc zyskać czas na inne obowiązki lub dla siebie 😉 Za pomocą Cenników oraz Usług konfigurujemy ceny wykorzystywane przez system do obliczenia wartości rezerwacji. Następnie dwoma kliknięciami generujemy fakturę lub rachunek dla klienta. Możemy pobrać ją w formie PDF-a lub bezpośrednio z systemu wysłać mailem do klienta. Szybko, łatwo i przejrzyście. Tak o naszym systemie wypowiedział się jeden z naszych klientów – "Świetne jest dla mnie to, że zarówno kwoty jak i pozycje na fakturze możemy bezproblemowo zmienić na etapie generowania faktury, dodać pozycję. To znacząco ułatwia pracę."

Skonfiguruj kalendarz on-line samemu! Ty decydujesz, system pracuje

Sugerujac się sugestiami naszych klientów w systemie rezerwacyjnym dla wypożyczalni samochodów od CALDIS, znajdziemy również możliwość konfigurowania systemu wedle własnych potrzeb. To właśnie za namową klientów w systemie rezerwacyjnym wprowadzone zostały opcje dodatkowych pól określających danego klienta, rezerwację czy terminarz. Możemy więc m.in. poza podstawowymi polami definiującymi terminarz (w naszym wypadku samochód) wprowadzić swoje – np. dodatkowy numer określający pojazd wewnątrz firmy, pola określające naszego klienta (np. numer dowodu osobistego). Jeśli wystąpi taka potrzeba, możemy także bezproblemowo zmienić dla klienta samochód – wystarczy edycja istniejącej rezerwacji bez konieczności tworzenia nowej. Ciekawą opcją wydaje się być również możliwość wprowadzenia statusu klienta w bazie klientów. Możemy nadać klientowi status VIP – np. ze względu na częstą współpracę lub status negatywny – np. w przypadku nieporozumień z klientem lub związany z uszkodzeniem samochodu. To rzecz jasna rozwiązania, które samemu adaptować można do swojego biznesu, a dodatkowe pola to już pomysły naszych użytkowników.

Darmowy kalendarz rezerwacji online – korzystaj przez 30 dni!

Jakie jeszcze funkcjonalności znajdziemy w systemie? To m.in. potwierdzanie rezerwacji poprzez SMS-y. Więcej o tych funkcjonalnościach dowiedzieć możecie się w naszej bazie wiedzy, zachęcamy jednak równocześnie do sprawdzenia kalendarza do rezerwacji samemu! Załóż konto i korzystaj z wszystkich opcji za darmo przez 30 dni! A jeśli masz swoje pomysły i spostrzeżenia pisz śmiało na biuro@caldis.pl.