Dla kogo jest kalendarz CALDIS?

Dla kogo jest kalendarz on-line od CALDIS?

Internetowy system rezerwacyjny od CALDIS – Twój prosty kalendarz, przygotowany został z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. To prosty, intuicyjny i bardzo łatwy w obsłudze grafik on-line pozwalający na usprawnienie codziennej pracy.

Świetnie sprawdzić może się zarówno w przypadku najmniejszych biznesów – jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i w nieco większych firmach. Co ważne, w grafiku on-line mamy możliwość utworzenia kont dla naszych współpracowników, zarządzających na co dzień równocześnie z nami prowadzonymi rezerwacjami.

Jeden kalendarz, wiele branż

Lista branż i osób mogących skorzystać z funkcjonalności systemu wydaje się być bardzo szeroka. Wszystko ze względu na fakt jego prostoty. Komu jest więc dedykowany kalendarz on-line od CALDIS? Skorzystać mogą z niego właściciele hoteli, pensjonatów, domków letniskowych, wypożyczalni samochodów, urządzeń, ale także warsztatów samochodowych. To aplikacja wspierająca codzienność lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów, psychologów, ale także działalność branży beauty – fryzjerów czy kosmetyczki. Skorzystać mogą z niego przedstawiciele branży sportowej wynajmujący swoje obiekty, szkoły językowe, muzyczne i inne prowadzące na co dzień rezerwacje dla swoich klientów. Salony masażu, studia tatuaży, organizatorzy imprez i wydarzeń, zespoły muzyczne czy ekipy filmowe to kolejne przykłady biznesów, których funkcjonowanie może wesprzeć internetowy kalendarz.

Prosty kalendarz on-line, dodatkowe możliwości

Co warte podkreślenia, system nie tylko sprawdza się w przypadku tworzenia samych rezerwacji. To równocześnie proste narzędzie ułatwiające biznesową codzienność. Aplikacja automatycznie tworzy bazę klientów, względem której podejmować możemy działania marketingowe – np. wysyłając promocyjne maile lub SMS-y, w prosty i łatwy sposób możemy także przygotować rachunki lub faktury dla klientów. Wszystkie funkcjonalności i dostępne rozwiązania opisane zostały w Bazie Wiedzy.

30 dni za DARMO! Sprawdź grafik on-line dla firm

Jeśli nie miałaś/eś jeszcze okazji, nie zwlekaj! Sprawdź internetowy kalendarz do rezerwacji już TERAZ! Załóż konto i korzystaj w ramach 30-dniowego okresu próbnego!

ZAŁÓŻ KONTO

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!