Wypożyczalnia samochodów - system rezerwacji

Program dla wypożyczalni samochodów!

Przejrzyste prowadzenie i nadzorowanie grafiku pojazdów oraz urządzeń w wypożyczalni ma niebagatelne znaczenie w perspektywie odpowiedniego funkcjonowania biznesu. Jak sprawdza się system rezerwacji od caldis.pl w wypożyczalni samochodów Anbud Świecie? Przybliżamy przykład naszego klienta, który zwraca uwagę na kilka ważnych dla niego aspektów w perspektywie użytkowania systemu.

W artykule

  • Czytelność i intuicyjna obsługa – system rezerwacji online dla wypożyczalni samochodów powinien być prosty
  • Karta pojazdu – rozwiązanie bardzo przydatne dla wypożyczalni pojazdów – przypomnienia o serwisach, przeglądach, ubezpieczeniach
  • Rabatowanie usług – system rezerwacji jako błyskawiczny i pewny kalkulator do oferty

Wypożyczalnia samochodów – prostota i przejrzystość pomocne w biznesie

System rezerwacji online od caldis.pl przygotowany został m.in. z myślą o działalnościach opierających swoją codzienność na wynajmie, np. pojazdów czy urządzeń. – I przemyślany został dobrze, bo jest czytelny, a jego obsługa intuicyjna. Nie musimy się domyślać, gdzie kliknąć, by uruchomić daną opcję lub sprawdzić poszczególne dane. A to dla nas ważne z perspektywy płynności w naszym codziennym działaniu, ale też np. w przypadku wdrażania nowej osoby. W ostatnim czasie, gdy doszedł do nas nowy pracownik, „załapał” wszystko w obrębie jednego dnia. To pozwala nam na swobodne działania – mówi Krzysztof Trepczyński z wypożyczalni Anbud ze Świecia. System niezmiennie również ewoluuje, co jest pokłosiem współpracy z kolejnymi klientami. – Dla nas to bardzo ważne, że współpraca rozwija się. Jeśli mieliśmy uwagi, bądź potrzeby, przedstawiciele CALDIS elastycznie podchodzili do naszych próśb, wdrażając je. To prosty i przejrzysty program dla wypożyczalni – podkreśla pan Krzysztof.

Karta pojazdów – nowoczesna wypożyczalnia samochodów

Jednym z przydatnych rozwiązań programu dla wypożyczalni samochodów jest dostępna w systemie karta pojazdu. To moduł pozwalający na uzupełnienie podstawowych danych o samochodzie, jego przebiegu wraz z planowanym serwisem, a także najważniejszych dat – odnoszących się do wspomnianego już serwisu pojazdu, opłacenia ubezpieczenia czy koniecznego przeglądu okresowego. – To dla nas opcja bardzo istotna. Mamy sporo pojazdów, co sprawia, że „ręczne” prowadzenie poszczególnych zakresów i ich weryfikacja byłaby bardzo uciążliwa. W CALDIS system sam przypomina nam o serwisie czy przeglądzie. Mamy powiadomienie w naszym panelu, otrzymujemy też informacje mailowo. I nawet jeśli w systemie ktoś z nas przeoczyłby komunikat, maila sprawdzamy zawsze. A kwestia serwisu, ubezpieczenia czy przeglądu jest dla każdego pojazdu kluczowa, by dostarczać dla klienta zawsze pewne samochody – zaznacza pan Krzysztof. Przydatną jest również dostępna w ramach karty pojazdu jego historia. – W naszym przypadku bardzo skrupulatnie kontrolujemy poszczególne zakresy w pojazdach, np. klocki hamulcowe. Każde nasze prace, wydatki związane z samochodem, zapisujemy więc w historii danego pojazdu w systemie, co daje nam dużą przejrzystość – dodaje kierownik Anbudu.

Kalkulator i… błyskawiczna umowa – wypożyczalnia samochodów

Jedną z zalet użytkowania systemu online są dostępne w nim cenniki oraz usługi, czyli możliwość automatycznego przeliczania poszczególnych cen dla danych klientów, także na etapie wyceny. Wszak rozpoczynając wprowadzanie rezerwacji możemy poznać jej cenę – np. rozmawiając z klientem telefonicznie (nie jesteśmy zobligowani, by rezerwacja została dodana). – Z naszej perspektywy przydatne są również rabaty, które możemy w dowolnym momencie wprowadzić dodając lub edytując rezerwację. Zdarza się również, że cena ustalana jest indywidualnie, a wtedy także mamy możliwość jej zmiany w rezerwacji, bez żadnych ograniczeń – przybliża przedstawiciel firmy ze Świecia. Program dla wypożyczalni samochodów umożliwia również błyskawiczne generowanie umów czy protokołów. – I to także aspekt dla nas kluczowy. Nie musimy logować się do innych programów, wszystko jest w obrębie jednego. Dwa kliknięcia i wedle potrzeby drukujemy lub generujemy PDF z umową czy protokołem. To znaczne przyspieszenie dla nas – mówi pan Krzysztof. Istotnie system od CALDIS przygotowany został w sposób umożliwiający dodanie do kalendarza rezerwacji swoich szablonów umów czy protokołów, a następnie ich generowanie w połączeniu z danymi klienta i rezerwacji.

Przydatne rozwiązanie dla Twojej wypożyczalni samochodów

Kalendarz rezerwacji online od CALDIS ułatwia więc biznesową codzienność w wypożyczalniach – zarówno samochodów i urządzeń, ale też tych działających w ramach branży wypożyczalni maszyn budowlanych, wypożyczalni narzędzi ogrodniczych czy wypożyczalni kamperów. To m.in. wspomniane powyżej zakresy – automatyzacji cenników i usług (w tym także cenników sezonowych), karta pojazdu z przypomnieniami, czy możliwość generowania umów i protokołów sprawiają, że biznesowa codzienność w wypożyczalni staje się bardziej przejrzysta, a prowadzenie kolejnych rezerwacji szybsze i łatwiejsze. – Sporo pomagają też aplikacje mobilne. Zdarza się, że musimy gdzieś wyjechać, że klient zadzwoni w nietypowej porze. Uruchamiam aplikację i od razu wiem, jak wygląda nasz kalendarz – podkreśla pan Krzysztof. – System rezerwacji online w naszej wypożyczalni samochodów sprawdził się świetnie, liczy się też dla nas partnerska współpraca. Mogę więc z pełnym przekonaniem polecić użytkowanie kalendarza online od CALDIS. Kilku moim znajomym taką rekomendację także przedstawiłem – uśmiecha się kierownik wypożyczalni Anbud.

Poznaj system rezerwacji online dla wypożyczalni samochodów

Jeśli prowadzisz więc swoją wypożyczalnię, sprawdź rozwiązania od CALDIS. Przyspieszenie pracy, przejrzystość w kalendarzu rezerwacji, przydatne przypomnienia związane z każdym samochodem – słowem – porządek! Załóż konto testowe i sprawdź – bez żadnych zobowiązań – przez 30 dni ZA DARMO!

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!