Prosty kalendarz rezerwacji

CALDIS – kalendarz prosty jak excel

Jeśli zawsze myśleliście, by swój kalendarz firmowy stworzyć jako prosty grafik rezerwacji w excelu, system CALDIS przychodzi z pomocą. Prosto jak w excelu, funkcjonalnie i łatwo.

System rezerwacji dla małych firm

System rezerwacji CALDIS przygotowany został przede wszystkim z myślą o mikro i małych przedsiębiorcach. To bardzo prosty w obsłudze system, w którym tworzyć możesz swoje terminarze, a następnie dodawać rezerwacje. W zależności od wybranego pakietu wybrać możemy m.in. potrzebną nam ilość terminarzy, wprowadzać cenniki dla swoich usług czy tworzyć kategorie.

Grafik rezerwacji – prosty w obsłudze

Przykład? Właściciel małego pensjonatu z 8 pokojami dla 22 osób. Potrzeba w tym wypadku to 8 terminarzy – każdy z nich odpowiada jednemu pokojowi. W widoku „rezerwacje” w prosty sposób dostrzegamy wszystkie rezerwacje i wolne terminy. Klikając w wybraną możemy ją dowolnie edytować – w tym m.in. zmieniać status płatności czy dodawać swoje notatki.

Prosty grafik rezerwacji online

System rezerwacji – generowanie rachunków

Równocześnie w momencie, gdy klienci pojawiają się u nas, dwoma kliknięciami możemy wygenerować fakturę lub rachunek – drukując ją bezpośrednio z systemu lub wysyłając mailem na wskazany przez klienta adres. To duże ułatwienie i usprawnienie pracy każdego właściciela domków lub Waszej recepcji. Wszystko w jednym miejscu, proste i przejrzyste.

Prosta baza klientów – zapraszaj ich ponownie

Jednym z ciekawych i przede wszystkim bardzo prostych rozwiązań jest możliwość wykorzystania systemu do działań marketingowych. Wprowadzając poszczególne rezerwacje system automatycznie tworzy bazę klientów – zapisując ich podstawowe dane – np. adres e-mail. Wykorzystując nasz system w prosty i łatwy sposób możesz wysłać im zaproszenie do skorzystania z oferty wypoczynkowej np. po 6-miesiącach od ich ostatniej wizyty.

CALDIS – prosty kalendarz Twojego biznesu

Masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas na biuro@caldis.pl – pomożemy! A jeśli chciałbyś spróbować naszych funkcjonalności wypróbuj teraz przez 30 dni za darmo!

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!