Kalendarz rezerwacji dla trychologow

Kalendarz online dla trychologa – jak zwiększyć efektywność pracy dzięki programowi do rezerwacji?

Prowadzisz swój gabinet trychologiczny? Sprawdź rozwiązanie oszczędzające Twój czas jako trychologa i osoby prywatnej. Co możesz zyskać i dlaczego warto zastosować kalendarz online dla trychologa? Poznaj perspektywę pracy z nowoczesnym i prostym w obsłudze narzędziem online do planowania terminów, ale nie tylko…

W artykule:

  • Najważniejsze opcje systemu rezerwacji online dla gabinetu trychologicznego – rezerwacje, płatności, rozbudowane notatki.
  • Notatki z wizyty – zapisuj szczegóły, wgrywaj zdjęcia i multimedia w prosty i szybki sposób.
  • 5 powodów „ZA”, by wdrożyć kalendarz online w gabinecie trychologicznym.

Kalendarz rezerwacji dla trychologa – poznaj najważniejsze funkcjonalności

Kalendarz rezerwacji online od CALDIS to narzędzie umożliwiające planowanie terminów dla wizyt Twoich pacjentów w gabinecie. Dzięki kalendarzowi rezerwacji możesz wyświetlić dostępność swojego czasu pracy, błyskawicznie sprawdzić wolne terminy lub „okienka”, dodać nowe rezerwacje wizyt lub łatwo przełożyć je ze względu na zmianę planów – Twoich lub pacjenta. Kalendarz online umożliwia zarządzenia rezerwacjami, płatnościami klientów – poprzez moduł rachunków i faktur oraz m.in. tworzenie podstawowej karty pacjenta w formie notatek z wizyty – w formie tekstowej oraz zdjęciowej, które w łatwy sposób obsłużyć możesz przez swój telefon! W zależności od potrzeb, możesz udostępnić usługi Twojego gabinetu trychologicznego w formie rezerwacji online bezpośrednio przez klientów.

System rezerwacji online – rozbudowane notatki dla trychologów

Jedną z istotnych opcji przy pracy z pacjentem jest tworzenie podstawowej dokumentacji związanej z jego obsługą. Kalendarz online CALDIS umożliwia tworzenie rozbudowanych notatek, stanowiących zakres, który określić można podstawową kartą pacjenta. Przy każdej wizycie/rezerwacji, możesz dodawać rozbudowaną notatkę dotyczącą Twojego pacjenta – zarówno w formie tekstowej, jak również multimedialnej. Mogą być to więc zapiski z wizyty, ważne dla Ciebie w kontekście kolejnych spotkań z pacjentem, ale także zdjęcia lub inne dokumenty. A co ważne, wgrywać możesz je bezpośrednio z telefonu, co znacząco przyspiesza i ułatwia dalszą pracę. Przy kolejnej wizycie lub wizytach, w szybki sposób powrócisz za pomocą bazy klientów do notatek z poszczególnych wizyt Twojego pacjenta, z łatwością ocenisz np. postępy kuracji dzięki przygotowywanym zdjęciom.

Kalendarz online dla trychologa, dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy warto wdrożyć w swoim gabinecie kalendarz online? Zobacz 5 argumentów „ZA”:

Kalendarz dla pacjenta – udostępnij wersję online!

Jedną z możliwych opcji w systemie CALDIS jest również udostępnienie kalendarza Twoim pacjentom. Wówczas mogą oni sami rezerwować wizyty, wybierać poszczególne usługi. Zakładając konto w portalu klienta mogą również na bieżąco śledzić swoje dotychczasowe wizyty czy zbliżające się rezerwacje – także poprzez dostęp do aplikacji mobilnej. To opcja pozwalająca na zwiększenie zainteresowania Twoimi usługami, możliwość umówienia się pacjenta dostępna jest 24 godziny na dobę! A co równie ważne, możesz udostępnić również swoim pacjentom płatności online, dzięki czemu już na etapie wybierania terminu, będą mogli za wizytę wygodnie zapłacić. Rezerwacje online dla Twojego pacjenta mogą być więc kolejnym krokiem w rozwoju gabinetu, ale… nie muszą. To Ty decydujesz, czy chcesz udostępnić kalendarz swoim pacjentom.

Darmowy kalendarz online trycholog – 30 dni testów

Jesteś ciekawy, jak sprawdzi się nasz system rezerwacji online w Twoim gabinecie? Zarejestruj konto i sprawdź przez 30 dni za darmo!

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!