Kalendarz rezerwacji dla barberów

Kalendarz rezerwacji dla barberów

Jesteś barberem i szukasz systemu rezerwacji, który pomoże Ci w obsłudze wizyt Twoich klientów? Dobrze trafiłeś! Kalendarz rezerwacji online - caldis.pl, pomoże Ci osiągnąć Twój zamierzony cel.

Innowacyjność, przejrzystość, funkcjonalność - wypróbuj CALDIS.pl

Decydując się na nasz system rezerwacji możesz w najlepszy sposób zadbać o swoich klientów oraz zatroszczyć się o swój komfort pracy. Tworzenie rezerwacji, automatyczna baza klientów, możliwość wystawiania faktur i rachunków oraz system do generowania e-maili oraz SMS-ów do klientów - to wszystko znajdziesz w naszym kalendarzu rezerwacji online.

Organizacja czasu pracy

Z naszym terminarzem dla barberów, organizacja pracy w Twojej firmie, będzie prosta i przyjemna. Jednym “rzutem oka” sprawdzisz harmonogram umówionych wizyt klientów w danym dniu, tygodniu, czy miesiącu. Pozwoli to jeszcze lepiej zorganizować pracę w Twoim zespole. Już nie musisz się martwić, że coś umknie Twojej uwadze, teraz wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Kontakt z klientami

Planujesz promocje, nowe usługi i chcesz powiadomić o nich swoich klientów? Nic prostszego. W CALDIS możesz skorzystać z prostego systemu mailingowego. W łatwy sposób stworzysz wiadomości e-mail do bazy Twoich klientów, bądź dowolnie wybranych przez Ciebie adresów mailowych. Dzięki możliwości określenia daty wysłania wiadomości e-mailowych, możesz przygotować swoją pracę wiele dni czy tygodni wcześniej.

Przypomnienia SMS

Klient zapomniał o wizycie, a Ty tracisz swój czas i możliwość zarobku? Z naszym systemem rezerwacji, to już przeszłość. Chcąc mieć pewność, że Twój klient dotrze na umówioną godzinę, warto przypomnieć mu o tym dzień przed wizytą automatycznym SMS-em wygenerowanym po przez nasz system. W jakich sposób jeszcze możesz skorzystać z funkcjonalności kalendarza online i systemu SMS? Skorzystaj z inspiracji w naszej Bazie Wiedzy.

Oszczędź swój czas dzięki CALDIS.pl

To wszystko zrobisz w naszym systemie rezerwacji:

Zespół CALDIS stale rozwija się, przede wszystkim słuchając uwag i pomysłów klientów. Bliska współpraca z Wami pozwala nam na wprowadzanie w systemie rezerwacji online kolejnych udogodnień ze względu na wybrane branże. Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco. Już niedługo będziesz mógł skorzystać z nowych funkcjonalności naszego kalendarza rezerwacji online. STAY TUNED !

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!