Prosty kalendarz dla Twojego biznesu.

Prosty kalendarz dla Twojego biznesu!

Tworzenie rezerwacji, planowanie spotkań, automatyczna baza Twoich klientów, prosty system faktur i rachunków. Usprawnij swój biznes, zyskaj czas i porządek! CALDIS, czyli prosty kalendarz dla małego biznesu.

Łatwość obsługi kalendarza on-line

Gdyby tak w biznesie wszystko było łatwe i proste? Wszystko zapewne nie będzie, ale Twój kalendarz może taki być! Korzystanie z systemu CALDIS daje możliwość oszczędności czasu, nerwów i usprawnienia codziennych działań. W prosty sposób planujesz kolejne wizyty klientów, rezerwacje urządzeń czy pomieszczeń, system automatycznie tworzy dla Ciebie bazę klientów, generujesz wedle potrzeb faktury i rachunki. Koniec z główkowaniem, jak przełożyć wizytę klienta lub znaleźć dla niego termin. Z systemem CALDIS poradzisz sobie błyskawicznie!

Kalendarz rezerwacji z aplikacji CALDIS

Dlaczego wybrać system rezerwacyjny CALDIS?

W sieci możemy znaleźć wiele systemów rezerwacyjnych – dedykowanych ze względu na wybrane branże, często z wieloma opcjami. CALDIS to prosty, przejrzysty system rezerwacyjny wspomagający codzienne działania przede wszystkim małych biznesów! Chcących się rozwijać, nie wydając przy tym przysłowiowych milionów monet! Przez 30 dni korzystasz ZA DARMO, następnie wybierasz jeden z 3 planów i… po prostu korzystasz! Bez prowizji, bez dodatkowych opłat!

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Dla kogo jest kalendarz on-line CALDIS?

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność – jesteś np. fryzjerem, fryzjerką, terapeutą, trenerem personalnym lub prowadzisz mały biznes – warsztat samochodowy, wypożyczalnię samochodów, wypożyczalnię urządzeń, wynajem pomieszczeń (pokoi, domków) – CALDIS pomoże Ci usprawnić codzienną pracę. Łatwy i czytelny system zapewnia Ci przejrzystość w terminach, ale też m.in. generuje równocześnie dla Ciebie statystyki pomagające przyjrzeć się wynikom osiąganym przez firmę w danym okresie. To system przygotowany dla osób, które chcą rozwijać swój biznes, powiększać zyski, podążać za trendami i… oszczędzać swój czas!

Z jakich opcji mogę skorzystać w grafiku od CALDIS?

W systemie rezerwacyjnym on-line od CALDIS przygotowanych zostało kilka podstawowych opcji, które poznać możesz bliżej zaglądając do naszej BAZY WIEDZY lub rejestrując swoje DARMOWE konto.

Menu główne systemu rezerwacji CALDIS

Wybrane opcje kalendarza

  • tworzysz terminarze i dodajesz rezerwacje (np. dla pokojów, samochodów, urządzeń, stanowisk, pracowników etc.)
  • tworzysz kategorie dla swoich rezerwacji/klientów
  • tworzysz cenniki i dodajesz usługi
  • zarządzasz czasem pracy Twojego pracownika
  • korzystasz z automatycznie tworzonej bazy klientów
  • w szybki sposób generujesz rachunki lub faktury (dwa kliknięcia i wszystko jest u księgowej!)
  • korzystasz z możliwości wysyłania e-maili lub SMS-ów do swoich klientów!
  • inspirujesz się naszymi poradami i ciekawostkami ze świata marketingu

WYPRÓBUJ ZA DARMO

System rezerwacyjny tylko dla CIEBIE!

To, co odróżnia nas od innych systemów rezerwacyjnych to fakt, iż przygotowany został on z myślą o przedsiębiorcach decydujących SAMEMU o swoim kalendarzu. Nie zawsze przecież mamy ochotę, by „wolne okienko” nagle zostało zarezerwowane przez klienta? W CALDIS to Ty decydujesz, który z terminów zostanie zajęty. Dostęp do systemu masz Ty i Twoi współpracownicy. Nie znajdziesz więc tutaj integracji z popularnymi systemami rezerwacyjnymi czy Twoją stroną WWW. Jeśli poszukujesz więc systemu, który usprawni Twoją pracę, będąc równocześnie rozwiązaniem TYLKO DLA CIEBIE – dobrze trafiłeś!

30 dni za DARMO! Skorzystaj z kalendarza on-line!

Codzienne prowadzenie biznesu to wiele obowiązków. Zyskaj więc czas, usprawnij swoje działania, korzystaj z porad marketingowych dedykowanych użytkownikom CALDIS, docieraj do klientów ponownie. Sprawdź nasz system i korzystaj z niego przez 30 dni za darmo!

Zastanawiasz się teraz czy są jakieś „kruczki”? Otóż odpowiadamy od razu - NIE MA ICH 😉

30 dni korzystasz za darmo, a zrezygnować możesz w dowolnym momencie. Bez opłat, bez kar. Po prostu, korzystasz i próbujesz. Jeśli zechcesz z nami zostać, wtedy wybierzesz płatny plan, już od 29 zł miesięcznie! Jeśli nie – podziękujemy Ci za testy 😊.

To jak, sprawdzisz nasze rozwiązania?

ZAREJESTRUJ KONTO

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!