Aplikacja Android i iOS

Aplikacja do rezerwacji na Android i iOS

Prosty i przejrzysty system rezerwacyjny dedykowany dla przedsiębiorców ceniących sobie wygodę i nowoczesność - CALDIS! Warto podkreślić, że kalendarz rezerwacji terminów został przygotowany zarówno na komputery jak i tablety oraz w formie dedykowanej aplikacji na urządzenia z systemami Android i iOS.

W artykule:

  • System do rezerwacji terminów CALDIS dedykowany jest urządzeniom mobilnym poprzez responsywną stronę www oraz za pomocą aplikacji dostępnej w serwisach Google Play i AppStore.
  • W aplikacji użytkownik może korzystać aż z 4 różnych widoków – widok kalendarza rezerwacji mobilny, dniowy, tygodniowy i miesięczny.
  • Ze względu na swoją intuicyjność i prostotę system CALDIS skierowany jest do wielu branż, takich jak branża beauty, hotele, pensjonaty, wszelkiego rodzaju wypożyczalnie i wiele innych.

Aplikacja do rezerwacji on-line

System caldis.pl został opracowany zarówno do wykorzystywania poprzez przeglądarkę internetową, jak i aplikację na urządzeniach mobilnych. Lubisz tradycyjne rozwiązania? Żaden problem, możesz zalogować się do swojego kalendarza poprzez stronę www, bowiem system rezerwacji jest w pełni responsywny. Chcesz iść z duchem czasu i posiadać szybki dostęp do kalendarza na swoim urządzeniu, niezależnie od systemu operacyjnego? Nic prostszego, pobierz naszą aplikację. Nasi programiści zaprojektowali aplikację dedykowaną zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS. To wyjątkowe udogodnienie, gdy w zespole pracują zarówno miłośnicy Androida, jak i systemu iOS. System rezerwacji online jest darmowy przez pierwsze 30 dni i dostępny w Google Play oraz w AppStore.

4 widoki kalendarza w aplikacji do rezerwacji

W systemie rezerwacji online poprzez aplikację dostępne są aż 4 różne widoki kalendarza. Możesz skorzystać z widoku mobilnego, który jest najpopularniejszy wśród użytkowników telefonów. Przypomina on tradycyjny kalendarz w smartfonie czy iPhonie. Dzięki temu szybko jesteś w stanie opanować funkcjonowanie systemu, bez poświęcania dodatkowego czasu na naukę jego użytkowania. Równocześnie aplikacja rezerwacji online na Android i iOS została zaprojektowana, w sposób umożliwiający podglądanie danego dnia dla wybranego terminarza, widoku całego tygodnia dla jednego lub kilku terminarzy równocześnie oraz widoku miesięcznego (wszystkie kalendarze widoczne z perspektywy danego miesiąca). Zastosowane rozwiązanie w aplikacji rezerwacyjnej sprawia, że w zależności od potrzeb w szybki sposób możesz przełączać się między widokami.

Aplikacja on-line do rezerwacji – w jakich branżach się sprawdzi?

Aplikacja do rezerwacji terminów online została przygotowana dla małych i średnich przedsiębiorców, chcących usprawnić swoje codzienne działania. Poszczególne dodatki ze względu na różne branże sprawiają, że skorzystać z niej mogą właściciele, pracownicy i klienci prowadzący na co dzień biznes w różnorodnych dziedzinach. Aplikacja do rezerwacji wizyty u fryzjera? Tak! Aplikacja do rezerwacji zabiegu u kosmetyczki? Też! Aplikacja do rezerwacji barbera? Jasne! Aplikacja do rezerwacji pokoi? Także! Aplikacja do rezerwacji hoteli? Również! Aplikacja do rezerwacji kortów? Oczywiście! Aplikacja do rezerwacji wypożyczalni? Tak! Aplikacja do rezerwacji terminów? Jak najbardziej – ogólnie pojęte rezerwowanie terminów to zadanie dla prostego i przejrzystego systemu rezerwacyjnego CALDIS!

Załóż konto w aplikacji do rezerwacji na Android i iOS!

Zastanawiasz się, czy nasza aplikacja do rezerwacji online sprawdzi się w Twoim biznesie? Czy będzie przydatna dla pracowników? Czy ułatwi biznesową codzienność? Przekonaj się sam i skorzystaj z aż 30-dniowego okresu próbnego! Pobierz aplikację na swój telefon i sprawdź TERAZ!

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego!

Masz aż 30 dni, by w pełni wypróbować nasz system!